GERİEN

Uludağ Premium’a Ambalaj Ay Yıldızları’nda Gümüş Ödül Gururu

Haberler

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, bu yıl 8. kez düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda şık ve tok yeni pet şişesiyle gümüş ödüle layık görüldü.

Yumuşak içimiyle benzersiz bir lezzet sunan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, sadelik ve şıklığı bir araya getirdiği yeni pet şişe ambalajıyla Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin düzenlediği “Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması”nda gümüş ödülü kazandı. Sektörde bir ilk olan özel kaliteli tok pet şişesiyle sunulan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun tasarımı Uludağ’dan esinlenerek hazırlandı. Şıklığı gümüş renkli kalın kapakla tamamlanan şişe tasarımının üzerinde ise yine Türkiye’de bir ilk olan kendinden yapışkanlı ve bozulmayan etiket kullanıldı. Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu yeni görünümüyle 400 ml ve 1 litrelik ebatlarda otel, restoran ve kafelerde tüketicilerle buluşuyor.

Yerli ve yabancı sektörlerden ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların, piyasadaki ambalajları ile katıldığı Ambalaj Ay Yıldızı Yarışması bu sene 8. kez düzenlendi. Yarışma, WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) ve APF-Asian Packaging Federation (Asya Ambalaj Federasyonu) tarafından akredite edilmesi sebebiyle uluslararası arenada yetkinliğe ve geçerliliğe sahip Türkiye’deki tek ambalaj yarışması olarak görülüyor.