GERİ

Uludağ Premium İyi Su ile İyi Kahve İçin İstanbul Coffee Festival’da!

Haberler

Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Coffee Festival’da “İyi Su İyi Kahve” kategorisinin sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluşuyor.

Uludağ Premium, 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Coffee Festival’ın “İyi Su İyi Kahve” sponsoru oldu. İyi kahvenin sırrının kahve çekirdeğinin seçimi, kavrulması ve öğütülmesi kadar demleme aşamasında tercih edilen suyla da ilgili olduğunu bilen kahve severler için Uludağ Premium, bu yıl dördüncüsü düzenlenen festival kapsamında ziyaretçilerle Uludağ Premium lezzetlerini buluşturmaya devam ediyor.

Kahve festivaline bilet kazanmak isteyen tüketiciler ise 18 Eylül’e kadar Uludağ Premium Instagram hesabını takip ederek ve mentionlayarak #gununkahvesi ve #hadikahvefestivaline hastagleri ile paylaşımda bulunarak bilet kazanma fırsatı yakalıyor.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, 7,02 pH değeri ve Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlığıyla tüketicilere yumuşak içimli bir alternatif sunuyor.

Şehrin dinamizmini farklı atmosferi ve iyi kahveyle bir araya getiren İstanbul Coffee Festival, katılımcılarına kahve atölyelerin yanı sıra alternatif müzik grupları, butikler, sanatçılar, söyleşiler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle kahve keyfini yaşatıyor.

Ürünler