GERİEN

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu Yaz Ruhunu Şişelerine Taşıdı!

Haberler

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun yaz konseptine uygun tasarlanmış yeni özel etiketleri, hayatının her anında tarzına düşkün tüketicilerle buluşuyor. Kafe, restoran ve otellerde sevenlerine eşsiz bir ferahlık sunmaya devam ediyor.

Uludağ Premium Şişeleri’nde Yaz Konsepti!

Tekne ve şezlong tasarımlı şişeler sayesinde kendinizi plajda güneşleniyor ya da masmavi denizlerde teknedeymişsiniz gibi hissedeceksiniz.

3 Boyutlu Tasarım

Masmavi denizde tekne ve pırıl pırıl kumsalda şezlong keyfini 3 boyutlu hissi veren etiketiyle cam şişelerine taşıyan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, her anında yazı hissetmek isteyenlere özel olarak tasarlandı.

Hem Küçük Hem Büyük Cam Şişelerde!

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, her zamanki kalitesinden ödün vermeden şişeleniyor; zincir marketlerde, seçkin otel, restoran ve kafelerde 330 ml ve 750 ml’lik birbirinden farklı yaz konseptli cam şişeleriyle tarzına düşkün tüketicilerle buluşuyor.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun Uludağ’da 1800 metre irtifada bulunan kaynağından Yenice Dolum Tesisine kadar olan bütün yolculuğu dağın kalbinde gerçekleşiyor. Piyasadaki en yumuşak içimli sulardan birisi olan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, 7,18 pH değeri ve 2,0 yumuşaklık derecesiyle tüketicilere yumuşak içimli bir alternatif sunuyor.