GERİEN

Tarzını Yaşa

Uludağ Premium’un çekim arkasından merhaba!

Doğanın içinde, kuş sesleri altında bir sette olmak ne güzelmiş.

Adeta bir moda çekimi havasında gerçekleşen çekimin sytling’ini sevgili Melis Ağazat üstlenmişti. Rengini, tarzını ve tüm ihtişamını,Uludağ Premium’un şık şişesinden alan bu kobalt mavisi elbiselerin hepsi ise özel dikim. Hepsi birbirinden romantik ve zarif bir hava taşıyan bu elbiseler, çekim başladığında sanki masalsı bir kostüme dönüştüler.

Özel olarak dikilmiş bu kostümlerden favorim ise, kabarık eteği ve omuz detaylarıyla, ormanda gerçekleşen ilk çekimdeki kostüm oldu. Kadın model bu kostümlerle tam bir prenses havasına bürünürken, erkek model ise ormanda taşralı, sahilde daha gizemli bir havaya bürünüverdi.

Kilyos ve Belgrad Ormanı ise bu masalsı havayı tamamlamak için kesinlikle en güzel mekanlardı. Çekimin ana teması koleksiyonerlik olduğu için etrafa saçılan Uludağ Premium şişeleri de bu temayı destelemek adına, ormanda mantar, mağarada değerli taş, sahilde ise deniz kabukları rolüne büründü adeta. Bu farklı mizansenlerin de en az kostümler kadar iddalı olduğunu söyleyebilirim. Bu arada Uludağ Premium şişelerinin, dünyaca ünlü türk tasarımcıların elinden çıktığını hatırlatmak isterim. Dice Kayek imzalı şişeler 2009 yılında tasarlanmış. İki güçlü türk markasının beraber yol alması ne güzel.

Birçok moda çekiminde harika işler çıkartan sevgili Melis Ağazat ve yine sektördeki en önemli isimlerden biri olan sevgili Candaş Arın’ın objektifinden çıkacak bu özel kareleri ben de merakla bekliyorum! Bakalım 2009 yılından bu yana devam eden Tarzını Yaşa reklam çekimlerinin yeni hikayesi sizin de hoşunuza gidecek mi?