GERİEN

Uludağ Premium Bu Sezon da MBFWI’da!

Uludağ Premium, bu yıl da moda dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği ve moda takipçilerinin merakla beklediği Mercedes-Benz Fashion Week’in destekçileri arasındaki yerini aldı. Uludağ Premium, etkinlik süresi boyunca başarılı moda blogger’ı Billur Saatçi ile hazırladığı yarışmayla moda sevenlere 2 kişilik davetiye kazanma fırsatı verdi.

Uludağ İçecek bünyesinde, 2009 yılından bu yana tarz sahibi tüketicilerin beğenisine sunulan ve sektörün ilk “designer endorser” ürünü olarak piyasaya sürülen hafif içimli maden suyu Uludağ Premium, Mercedes-Benz Fashion Week’e bu yıl da destek vermeye devam ediyor. Moda dünyasının yakından takip ettiği Dice Kayek markasının tasarımcıları Ece ve Ayşe Ege’nin elinden çıkan şişe tasarımlarıyla sektöründe özel bir yere sahip olan Uludağ Premium, yeni koleksiyonların moda severlerle bulaşacağı Mercedes-Benz Fashion Week heyecanına ortak oluyor.

16-20 Mart tarihleri arasında Tophane’de yer alan Antrepo 7’de gerçekleşen defile ve moda sunumları, tüm moda severler tarafından heyecanla karşılandı. Katılımcılar hafta boyunca ünlü modacıların yeni sezon koleksiyonlarını izleme fırsatı buldu. Uludağ Premium, sevilen moda blogger’ı Billur Saatçi ile hazırladığı yarışmayla moda sevenlere Mercedes-Benz Fashion Week’e 2 kişilik davetiyesi kazanma fırsatı verdi.

Uludağ Premium tarz sahibi insanlar arasında moda!

Türkiye’nin ilk “hafif içimli maden suyu” Uludağ Premium, piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana tasarımıyla öne çıkan bir marka olarak dikkat çekiyor. Uludağ Premium şişesi, Osmanlı cam sanatı ve Fransız Baccarat Vintage karaflarından ilham alınarak iki kültürün harmanı olarak tasarlandı. Bu özel tasarım şişe 2010 yılında TSE tarafından Altın Ambalaj Ödülü’nü kazanmasının ardından 2012’de de Dünya Ambalaj Örgütü’nün düzenlediği Worldstar Awards Yarışması’ndan aldığı Tasarım Ödülü’nü de hanesine ekledi.