GERİEN

Sponsorluklar

Uludağ Premium “İyi Su İyi Kahve” anlayışıyla İstanbul Kahve Festivali’nde!

Haberler

Uludağ Premium, bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Kahve Festivali’ne “İyi Su İyi Kahve” sloganıyla su sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluşuyor.

Detaylı Bilgi

Uludağ Premium Bu Sene de Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin İçecek Sponsoru

Haberler

Bu yıl sekizinci kez düzenlenen ve önemli fikir liderleri ve iş dünyasından öncü isimlerin ağırlandığı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin içecek sponsoru bu sene de Uludağ Premium oluyor.

Detaylı Bilgi

BBDSO 2018-2019 sezonunu 4 Ekim’de açıyor

Haberler

Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), 4 Ekim Perşembe günü düzenlenecek konser ile 2018-2019 sezonuna başlıyor.

Detaylı Bilgi

Uludağ Premium İstanbul ve Ankara Kahve Festivali’nde (Eylül 2018)

Haberler

Tarzına düşkün tüketicilere lezzetli bir alternatif sunan Uludağ Premium, 20-23 Eylül tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek İstanbul Coffee Festival ve 28-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Station’da düzenlenecek Ankara Coffee Festival’ın bir kez daha “İyi Kahve İyi Su” sponsoru oldu.

Detaylı Bilgi

Uludağ Premium’dan Contemporary Istanbul’a Destek (Eylül 2018)

Haberler

Uludağ’ın kalbinden gelen lezzet Uludağ Premium, 20-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek Contemporary Istanbul’ un destekçileri arasında…

Detaylı Bilgi

Uludağ Premium bu yıl da Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin İçecek Sponsoru (Mart 2018)

Haberler

Uludağ Premium, bu yıl da Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin içecek sponsorluğunu üstlendi.

Detaylı Bilgi