GERİEN

Uludağ Premium İstanbul ve Ankara Kahve Festivali’nde

Tarzına düşkün tüketicilere lezzetli bir alternatif sunan Uludağ Premium, 20-23 Eylül tarihlerinde Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek İstanbul Coffee Festival ve 28-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Station’da düzenlenecek Ankara Coffee Festival’ın bir kez daha “İyi Kahve İyi Su” sponsoru oldu.

Uludağ’ın kalbinden gelen benzersiz lezzet Uludağ Premium, bu yıl da İstanbul Coffee Festival ve Ankara Coffee Festival’da “İyi Kahve İyi Su” destekçisi olarak yer almaya devam ediyor. Nitelikli kahve ve yaşam kültürünü şehrin dokusuyla birleştirerek tüketiciye bir festival deneyimi sunan İstanbul Coffee Festival 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta; Ankara Coffee Festival ise 28-30 Eylül 2018 tarihleri arasında ise Bilkent Station’da gerçekleştiriliyor. Piyasadaki en yumuşak içimli sulardan biri olan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, kahve hazırlarken kullanılan suyun en az kahve çekirdeğinin seçimi, iyi kavrulması ve öğütülmesi kadar önem taşıdığını savunuyor.

Küresel ve yerel kahve üreticileri, kahve barları, çikolata markaları ile ekipman üretici ve sağlayıcılarının ağırlanacağı her iki festivalde de Uludağ Premium, kahve tadımı gerçekleştirecek katılımcılara su sağlayacak ; tüketicilere ise ürünlerinden ikram edecek.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu Hakkında

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu’nun Uludağ’da 1800 metre irtifada bulunan kaynağından Yenice Dolum Tesisine kadar olan bütün yolculuğu dağın kalbinde gerçekleşiyor. Piyasadaki en yumuşak içimli sulardan birisi olan Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu, 7,18 pH değeri ve 2,0 yumuşaklık derecesiyle tüketicilere lezzetli bir alternatif sunuyor.