GERİEN

Uludağ Premium “İyi Su İyi Kahve” anlayışıyla İstanbul Kahve Festivali’nde!

Uludağ Premium, bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Kahve Festivali’ne “İyi Su İyi Kahve” sloganıyla su sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluşuyor.

Uludağ Premium, 19-22 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek İstanbul Kahve Festivali’ne “İyi Su İyi Kahve” sloganı ile su sponsoru oldu. İyi kahvenin sırrının kahve çekirdeğinin seçimi, kavrulması ve öğütülmesi kadar demleme aşamasında tercih edilen suyla da ilgili olduğunu ve fincanı dolduran kahvenin %98’inin su olduğunu bilen kahve severler için Uludağ Premium, 7,02 pH değeri ve Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlığıyla bu yıl da festival kapsamında ziyaretçilerle Uludağ Premium lezzetlerini buluşturmaya devam ediyor.

Kahve festivaline bilet kazanmak isteyen tüketiciler ise 18 Eylül’e kadar Uludağ Premium Instagram hesabını takip ederek ve çekiliş postunu beğenip, yorumlara arkadaşlarını etiketleyerek bilet kazanma fırsatı yakalıyor.

Şehrin dinamizmini farklı atmosferi ve iyi kahveyle bir araya getiren İstanbul Kahve Festivali, katılımcılarına kahve atölyelerin yanı sıra alternatif müzik grupları, butikler, sanatçılar, söyleşiler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle kahve keyfini yaşatıyor.