GERİEN

Uludağ Premium iyi su ile iyi kahve için İstanbul Coffee Festival’da!

Uludağ Premium ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen İstanbul Coffee Festival’da “İyi Su İyi Kahve” kategorisinin sponsoru olarak yeniden kahve severlerle buluştuk.

Uludağ Premium ile, 21-24 Eylül tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen İstanbul Coffee Festival’ın “İyi Su İyi Kahve” sponsoru olduk. İyi kahvenin sırrının kahve çekirdeğinin seçimi, kavrulması ve öğütülmesi kadar demleme aşamasında tercih edilen suyla da ilgili olduğunu bilen kahve severler için Uludağ Premium olarak, bu yıl dördüncüsü düzenlenen festival kapsamında ziyaretçilerle Uludağ Premium lezzetlerini buluşturmaya devam ettik.

Kahve festivaline katılmak isteyen 40 kişiye Instagram’da yapmış olduğumuz yarışma ile davetiye hediye ederek kahveseverleri iyi kahve ile buluşturduk. Bununla birlikte festival sırasında katılımcılar standımızı ziyaret ederek Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyu ile kendi cold brew kahvelerini bisiklet üzerinde pedal çevirerek hazırlama deneyimi elde etti.

Uludağ Premium Doğal Kaynak Suyumuzun 7,02 pH değeri ve Uludağ’ın kalbinden getirdiği ferahlığıyla sizlere yumuşak içimli bir alternatif sunuyoruz.

Şehrin dinamizmini farklı atmosferi ve iyi kahveyle bir araya getiren İstanbul Coffee Festival, bu yıl da katılımcılarına kahve atölyelerin yanı sıra alternatif müzik grupları, butikler, sanatçılar, söyleşiler ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle kahve keyfini yaşattı.