GERİEN

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da Uludağ Premium Seçkinliği

İstanbul'un en önemli moda etkinliklerinden Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un resmi maden suyu yine Uludağ Premium oldu! Şişesi dünyaca ünlü Dice Kayek markasının tasarımcıları Ece ve Ayşe Ege tarafından Osmanlı cam sanatından ve Fransız Baccarat Vintage karaflarından esinlenilerek tasarlanan Uludağ Premium, bu yönüyle sektöründe bir ilk.

Uludağ İçecek'in 2009 yılında Türkiye içecek sektörünün ilk "designer endorser" ürünü olarak piyasaya sunduğu hafif içimli maden suyu Uludağ Premium, İstanbul'un önemli moda etkinlikleri arsında yer alan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'a bu sezon da destek verdi. Şişesi dünyaca ünlü Dice Kayek markasının tasarımcıları Ece-Ayşe Ege kardeşler tarafından tasarlanan ve bu yönüyle sektörde bir ilk olan Uludağ Premium, İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarının ilk kez gün yüzüne çıktığı Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un resmi maden suyu oldu.

Antrepo 3 Tophane'de 13-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte sergilenen defile ve sunumlar moda dünyasında heyecan yarattı. Etkinlik kapsamında marka ve tasarımcılar, Antrepo 3'te yer alan "Runway" ve "Studio" alanlarında İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonlarını sergilerken "Studio" alanı, hem yaratıcı sunumlara, hem de mini defilelere ev sahipliği yaptı.