GERİEN

Hakkında

2017 yılında Uludağ Premium ailesine bir yenilik katarak, tarih boyunca güzellik ve bakım reçetelerinin vazgeçilmez parçası olan maden suyunu Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi olarak tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Maden suyunun cilde olan faydalarının bilinciyle yola çıktığımız bu süreçte, doğallığı ön planda tutarak 3 farklı çeşit ile tüketicilerimizin karşısına çıkarıyoruz. Herkesin ihtiyaçlarına yönelik alternatifler sunduğumuz Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisinde; sade ve E vitaminli yüz spreyleri ile 30 SPF yüksek korumaya sahip güneş koruyuculu vücut spreyi yer alıyor.

Uludağ Premium Doğal Zengin Mineralli Cilt Bakım Spreyi, kişiye cildi için doğal bir nem dengesi sunuyor. İçeriğinin zenginliği sayesinde cildinize sağlık katıyor, doğal bir nemlilik vaat ediyor ve içten gelen güzelliği ortaya çıkarıyor. Günün her anında ferahlamak için birebir olan spreylerimiz, renkli ambalajlarıyla dikkat çekerken özel sprey teknolojisi 150 ml. ve seyahate uygun 100ml. boylarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

Türkiye’de maden suyunu ilk defa cilt bakım sprey ailesi olarak tüketicilere gururla sunduğumuz Doğal Zengin Mineralli Cilt Bakım Spreyi ile kişisel bakım sektörüne yenilik getiriyoruz.