CiltBAKIM
SPREYİ ÜRÜNLER

MENÜ
GERİ

Ürünler

Uludağ Premium Yüz Spreyi, sade çeşidiyle cildin doğal yapısını destekler. Günlük cilt bakımında en çok zorlanan cilt tiplerinden biri hassas ciltlerdir. Dengeli mineral içeriğine sahip Uludağ Premium Sade Yüz spreyi cildinizi serinletir, ferahlatır ve nemlendirir. Uludağ’da 1912’den beri kaynağında şişelenen ve dengeli mineral yapısı içeren Uludağ Doğal Maden Suyu, Uludağ Premium Yüz Spreyi’nde de aynı özellikleri sergilemektedir. Doğadan çıktığı en saf ve doğal haliyle cildinizle buluşur.

Uludağ Premium Sade Yüz spreyi hassas ciltler ve 3 yaş altı çocuklar için uygundur. Yapılan testler sonucunda üründe herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.
Tüm cilt tiplerine uygundur.

Uludağ Premium E Vitaminli Yüz Spreyi, içerdiği E vitamininin antioksidan etkisi ile cildin canlanmasına ve ferahlamasına yardımcı olur. E vitaminli çeşidi geceleri yatmadan önce ve sabahları kalkınca cilde ihtiyacı olan mineralleri ve vitamini sağlayarak bunların cilde nüfuz etmesini sağlar, içten gelen doğal bir nem dengesi ve güzellik imkânı sunar.

Uludağ Premium E Vitaminli Yüz spreyi hassas ciltler ve 3 yaş altı çocuklar için uygundur. Yapılan testler sonucunda üründe herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.
Tüm cilt tiplerine uygundur.

Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey, içerisinde doğal mineral barındırmakla birlikte 30 SPF yüksek koruma faktörü ile cildi güneşin zararlı ışınlarından korur. Yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra tekrar uygulanmasıyla güneşten koruma düzeyini arttırır.

 • Uludağ Premium Yüz Spreyi
  Uludağ Premium Sade Yüz Spreyi
  (150 ml)
 • Uludağ Premium Yüz Spreyi E Vitaminli
  Uludağ Premium E Vitaminli Yüz Spreyi
  (150 ml)
 • Uludağ Premium Güneş Spreyi
  Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey
  (150 ml - 30 SPF)

Ürünler