GERİEN

Ürünler

Uludağ Premium Yüz Spreyi, sade çeşidiyle cildin doğal yapısını destekler. Günlük cilt bakımında en çok zorlanan cilt tiplerinden biri hassas ciltlerdir. Dengeli mineral içeriğine sahip Uludağ Premium Sade Yüz spreyi cildinizi serinletir, ferahlatır ve nemlendirir.

Uludağ Premium E Vitaminli Yüz Spreyi, içerdiği E vitamininin antioksidan etkisi ile cildin canlanmasına ve ferahlamasına yardımcı olur. E vitaminli çeşidi geceleri yatmadan önce ve sabahları kalkınca cilde ihtiyacı olan mineralleri ve vitamini sağlayarak bunların cilde nüfuz etmesini sağlar, içten gelen doğal bir nem dengesi ve güzellik imkânı sunar.

Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey, zengin mineralli kompozisyonu sayesinde cildinizin doğal yapısını destekleyip cildinizi ferahlatırken, suya dayanıklı formülü ve 30 SPF yüksek korumasıyla cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur.

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey’leri hassas ciltler ve 3 yaş altı çocuklar için uygundur. Yapılan testler sonucunda üründe herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Boya, alkol, koruyucu ve alerjen madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

 • Uludağ Premium Yüz Spreyi
  Uludağ Premium Sade Yüz Spreyi
  (150 ml ve 100 ml)
 • Uludağ Premium Yüz Spreyi E Vitaminli
  Uludağ Premium
  E Vitaminli Yüz Spreyi
  (150 ml ve 100 ml)
 • Uludağ Premium Güneş Spreyi
  Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey
  (150 ml ve 100 ml - 30 SPF)